KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12969353
nr 1296 9353
Akvarell
Piotr Korolkiewicz, Ryttare. Signerad, daterad 1970. 34x48 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 9 december 2019
kl 19:28:22
100 kr
200 kr